נדחתה רובה ככולה תביעה נגד לקוחה מסחרית של משרדנו.

לקוחת משרדנו – אחת החברות המובילות במשק הישראלי בתחום הייבוא, השיווק וההפצה – נתבעה בסך של 75,000 ש"ח על ידי לקוח שלה, בגין בדבר נזקים והפסדים, אשר נגרמו לו, לטענתו, כתוצאה של התקנה כושלת, כביכול, של מטבח חוץ יוקרתי.

התובע תמך את תביעתו בחוות דעת מומחה שנערכה על ידי מהנדסת מטעמו. החקירות הנגדיות שערכנו בדיון מוטטו, הן את גרסת התובע והעדים מטעמו והן את מהימנותה המקצועית של המומחית, באופן שהוליך את בית המשפט לקבוע, בפסק הדין: "חוות דעתה של המומחית מטעם התובע עמוסה בפגמים וכשלים המעמידים בספק את דיוקה ואת האפשרות להסתמך עליה. העדה הותירה רושם לא אמין…".

לאחר הגשת סיכומים בכתב, קיבל בית המשפט את מלוא טענותינו, ופסק לטובת התובע סך של 6,500 ש"ח בלבד מכלל תביעתו, בגין זוטות, תוך אישור עמדתנו, כי עבודת החברה בהתקנת מטבח החוץ בוצעה ללא דופי.

אהבתם את המאמר?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב twitter
Share on Twitter
שיתוף ב linkedin
Share on Linkedin

השאירו תגובה

סיפורי הצלחה נוספים

תחום החוזים המסחריים

במסגרת התמחותנו בתחום החוזים המסחריים, לאחרונה נחתם הסכם, במסגרתו ייצגנו את לקוחות משרדנו בעסקה מורכבת למכירת פעילות בתחום טכנולוגיית הסייבר לאחת מחברות האבטחה הגדולות בישראל;

קרא עוד >

עסקת נדל"ן מסחרי

עסקת נדל"ן מסחרי נוספת נחתמה בהובלת מחלקת המקרקעין של משרדנו, במסגרתה ייצגנו את החברה הרוכשת בהסכם מכר תחנת דלק באשקלון; שווי העסקה עמד על סך

קרא עוד >